آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / پخش عمده وسایل تی آر ایکس اورجینال

پخش عمده وسایل تی آر ایکس اورجینال

وسایل تی آر ایکس به شکل اورجینال و تقلبی در بازار به صورت عمده پخش شده اند. خرید از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر احتمال تقلبی بودن محصول را کاهش می دهد.
تی آر ایکس ورزشی است که بوسیله بندهایی که به سقف یا دیوار بسته می شود، انجام می شود و دارای تعداد زیادی حرکت می باشد به طوری که تمام عضلات بدن تا کوچکترین آنها را درگیر می کند.
پخش کننده های لوازم ورزشی در کشور اقدام به فروش وسایل تی آر ایکس نیز نموده اند که با مراجعه به آنها می توان خرید را انجام داد. باید توجه داشت تی آر ایکس اورجینال شاید به سختی پیدا شود زیرا ساخت یک کمپانی در امریکا می باشد. نوع تقلبی ساخت چین می باشد که معمولا مدل چینی در کشور یافت می شود.
تی آر ایکس در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است زیرا هم کم جا است و به راحتی می شود آن را نصب کرد و هم می توان همراه خود حمل و نقل کرد و در جاهای مختلف از آن استفاده نمود.

پخش تی آر ایکس

تفاوت تی آر ایکس اصل و تقلبی

شاید تی آر ایکس تقلبی به تنهایی قابل تشخیص نباشد ولی وقتی در کنار نمونه اصل قرار بگیر تفاوت های آن کاملا بارز و مشخص است.
بندهای تی آر ایکس اصل از بند چتر ساخته شده اند و برای تقلبی از تسمه های معمولی می باشد. همچنین طول بندهای تی آر ایکس اصل بلندتر از تقلبی می باشد زیرا در تی آر ایکس تقلبی مواد کمتری به کار برده شده است. از لحاظ دوخت نیز نمونه ی اصلی محکم و مقاوم تر است و دچار پارگی نمی شود ولی دوخت تقلبی احتمال پاره شدن و باز شدن را دارد.

هدف از ورزش تی آر ایکس چیست؟

کم شدن سریع وزن توسط کش های تی آر ایکس امکان پذیر است زیرا کالری زیادی از بدن می سوزاند و همه ی قسمت های بدن در این ورزش درگیر می شوند و یکسان انرژی صرف می کنند. پس تی آر ایکس یک چربی سوز عالی می باشد. همچنین به دلیل تحت تأثیر قرار دادن تمام عضلات بدن باعث تقویت آنها نیز می شود و فرم دهی عضلات به شکل مطلوب انجام می پذیرد.
همچنین کاهش سایز و رسیدن به اندام متناسب توسط تی آر ایکس به طرفداران این ورزش افزوده است.
منبع: لوازم ورزشی ایران

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی انواع مختلف تی آر ایکس

امروزه بسیاری از افراد دوست ندارند وقت خود را هدر دهند. همین دلیل امروزه فروش …

دیدگاهتان را بنویسید